Realizacje

TikTok x Men’s EHF Euro 2022 | produkcja, brand activation

Aktywacja brandu na zlecenie TikTok (ByteDance) w trakcie Men’s EHF EURO 2022.

Jako jedyny w Polsce vendor TikToka (ByteDance), świadczymy usługi produkcyjne dla całego regionu CEE.Jedną z realizacji było stworzenie odpowiednio dopasowanych do Men’s EHF Euro 2022 formatów, pozwalających na przeprowadzenie kampanii z zakresu brand activation w obszarze produkcji.

Poprzez stworzenie elementów audiowizualnych (Cube, LED bands), TikTok w widowiskowy sposób lokowany był w trakcie Mistrzostw Europy w piłce ręcznej, na terenie każdego stadionu w Europie, wskazanego przez organizatora rozgrywek.

Odpowiednie lokowanie marki pozwoliło na nieinwazyjne pojawienie się platformy w mediach tradycyjnych, których szacowany zasięg wynosi, w przypadku telewizji, 1.5M HH, a także innych formatów, m.in. OOH, digital, social media.

Wykonanie produkcji w całości in-house pozwoliło na zoptymalizowanie kosztów produkcji oraz skuteczne przeprowadzenie procesu realizacji, od momentu otrzymania briefu, aż po finalny raport.

Elementy kampanii:

  • Kreacja
  • Przygotowanie koncepcyjne
  • Produkcja wizualna wraz z elementami sfx oraz vfx
Zapisz się do Newslettera

Będziesz otrzymywał informacje jedynie o nowych opublikowanych artykułach, przegląd najnowszych informacji branżowych i opis case studies, którymi możemy się pochwalić.

Zostańmy w kontakcie

iab_logoiab_logo

© 2022 Sliwinski.media | Wszystkie prawa zastrzeżone.